Metos birojs Latvijā


Mūsu birojā (Dricānu ielā 2, Rīgā) varat iepazīties ar Metos piedāvātajām virtuves iekārtām restorāniem, kafejnīcām un konditorejām. Demo virtuvē var aplūkot modernākās profesionālās virtuves iekārtas, kā arī pieteikties uz šo iekārtu demonstrāciju vai apmācību. Piedāvājam organizēt arī ēdiena gatavošanas paraugdemonstrējumus.

 

 


Metos mācību centrs Somijā


Metos izstāžu un mācību centrs ir viens no lielākajiem izstāžu un apmācību centriem Ziemeļeiropā. Tas piedāvā jaunākos tehnoloģiskos risinājumus un pārtikas un ēdināšanas pakalpojumu koncepcijas profesionālajās virtuvēs. Metos centrā iespējams iepazīties ar pilnu Metos piedāvāto profesionālās virtuves iekārtu klāstu. 

 

Metos centrā tiek organizētas apmācības par dažādām tēmām: darbs ar atsevišķām prfesionālās virtuves iekārtām, dažādas produktu koncepcijas, kā arī katru dienu tiek organizētas ēdiena gatavošanas demonstrācijas. Pēc klientu pieprasījuma Metos pavāri un produktu menedžeri organizē apmācību kursus. Metos centrā arī Metos personāls regulāri apgūst jaunāko produktu tehnoloģijas. Metos mācību centrā iespējams pasūtīt personīgi izvēlētu produktu demonstrācijas vai pat izmēģināt savu recepti Metos centra iekārtās. Mācību centrs ir kā tikšanās un informācijas apmaiņas vieta Metos iekārtu apkopes un servisa darbiniekiem.

 

Metos izstāžu un mācību centrs atrodas Keravā netālu no Helsinkiem (Somijā), bet demonstrācijas un apmācību iespējas nodrošina Metos pārstāvniecības Stokholmā (Zviedrija), Rīgā (Latvija) un Viļņā (Lietuva). Piesakiet sev vēlamo laiku un mēs noorganizēsim prezentāciju jums un jūsu grupai.