Metos Birojs Latvijā


Metos birojā jūs varat iepazīties ar mūsu piedāvātajām iekārtām un risinājumiem. Demo virtuvē ir iespējams aplūkot modernākās virtuves iekārtas, kā arī pieteikties uz iekārtu demonstrāciju vai apmācību. Iespējams arī organizēt gatavošanas paraug demonstrējumus un pārtikas produktu prezentācijas.


Metos Centrs Somijā


Metos izstāžu un mācību centrs ir viens no lielākajiem izstāžu un apmācību centriem Ziemeļeiropā, un tas piedāvā jaunākos tehnoloģiskos risinājumus, pārtikas un ēdināšanas pakalpojumu produktu un koncepcijas profesionālās virtuvēs. Metos centrā iespējams iepazīties ar pilnu Metos produktu klāstu, ieskaitot virtuves iekārtas, sadales iekārtas un
galda produktus.

Metos centrā tiek organizētas dažādu tēmu un apmācību dienas: piedāvājam atsevišķu iekārtu, produktu koncepcijas un darba procesus, kā arī katru dienu tiek organizētas ēdiena gatavošanas demonstrācijas. Mūsu uzņēmuma pavāri un produktu menedžeri pēc pieprasījuma organizē mācību kursus klientiem, bet Metos personāls un produktu izplatītāji tiek regulāri apmācīti jaunāko produktu tehnoloģijās. Jūs varat pasūtīt personīgi izvēlētas produktu demonstrācijas, vai pat izmēģināt savu recepti Metos centra kombi katlā vai kombi krāsnī. Metos centrs darbojas kā tikšanās un informācijas apmaiņas vieta iekārtu apkopes servisa darbiniekiem.

Metos izstāžu un mācību centrs atrodas Keravā netālu no Helsinkiem (Somijā), bet demonstrācijas un apmācību iespējas var nodrošināt Metos pārstāvniecībās Stokholmā (Zviedrijā), Rīgā (Latvija) un Viļņā (Lietuva). Piesakiet jums vēlamo laiku, un mēs noorganizēsim prezentāciju jums un jūsu grupai.