Metos ir profesionālās virtuves aprīkojuma ražotājs un tirgotājs ar vairāk kā 90 gadu pieredzi. Mēs esam tirgus līderis Skandināvijas, Baltijas un Beniluksa valstīs un Eiropas vadošā virtuves iekārtu ražotāja Ali Group uzņēmums. Metos – tie ir apmēram 750 darbinieki deviņās valstīs.

 

Metos centrs

Metos centrs ir Eiropā lielākais tirdzniecības izstāžu un apmācības centrs profesionālai virtuves nozarei.

Metos birojs Latvijā

Mūsu birojā (Dricānu ielā 2, Rīgā) varat iepazīties ar Metos piedāvātajām virtuves iekārtām restorāniem, kafejnīcām un konditorejām. Demo virtuvē var aplūkot modernākās profesionālās virtuves iekārtas, kā arī pieteikties uz šo iekārtu demonstrāciju vai apmācību. Piedāvājam organizēt arī ēdiena gatavošanas paraugdemonstrējumus.

Metos mācību centrs Somijā

Metos izstāžu un mācību centrs Keravā ir viens no lielākajiem izstāžu un apmācību centriem Ziemeļeiropā. Tas piedāvā jaunākos tehnoloģiskos risinājumus un pārtikas un ēdināšanas pakalpojumu koncepcijas profesionālajās virtuvēs. Metos centrā iespējams iepazīties ar pilnu Metos piedāvāto profesionālās virtuves iekārtu klāstu.

Metos centrā tiek organizētas apmācības par dažādām tēmām: darbs ar atsevišķām prfesionālās virtuves iekārtām, dažādas produktu koncepcijas, kā arī katru dienu tiek organizētas ēdiena gatavošanas demonstrācijas. Pēc klientu pieprasījuma Metos pavāri un produktu menedžeri organizē apmācību kursus. Mācību centrā jaunāko produktu tehnoloģijas regulāri apgūst arī Metos personāls. Metos mācību centrā iespējams pasūtīt personīgi izvēlētu produktu demonstrācijas vai pat izmēģināt savu recepti mācību centra iekārtās. Mācību centrs ir kā tikšanās un informācijas apmaiņas vieta Metos iekārtu apkopes un servisa darbiniekiem.

Metos izstāžu un mācību centrs atrodas Keravā netālu no Helsinkiem, bet demonstrācijas un apmācību iespējas nodrošina Metos pārstāvniecības Stokholmā (Zviedrija), Rīgā (Latvija) un Viļņā (Lietuva). Piesakiet sev vēlamo laiku un mēs noorganizēsim prezentāciju jums un jūsu grupai.

Kitchen Intelligence

Sazinies ar mums

Tirdzniecība
67 288 333
Serviss
29 471 678
e-pasts
metos.latvia@metos.lv

Metos centra iespējas

laitenayttely

Metos piedāvā virtuves iekārtas restorāniem, kafejnīcām un konditorejām.

Iekārtu izstāde
ravintola

Demo virtuvē var aplūkot modernākās profesionālās virtuves iekārtas, kā arī pieteikties uz šo iekārtu demonstrāciju vai apmācībām.

Restorāns Maku
koekeittio

Piedāvājam organizēt arī ēdiena gatavošanas paraugdemonstrējumus.

Eksperimentāla virtuve
auditorio

Metos mācību centrs Somijā ir viens no lielākajiem izstāžu un apmācību centriem Ziemeļeiropā.

Auditorija