Metos ir profesionālās virtuves aprīkojuma ražotājs un tirgotājs ar vairāk kā 90 gadu pieredzi. Mēs esam tirgus līderis Skandināvijas, Baltijas un Beniluksa valstīs un Eiropas vadošā virtuves iekārtu ražotāja Ali Group uzņēmums. Metos – tie ir apmēram 750 darbinieki deviņās valstīs.

 

Metos serviss

Augstas kvalitātes profesionālo virtuves iekārtu serviss visā Latvijas teritotijā

Metos Serviss

Profesionālās virtuves aprīkojums ir ieguldījums vairākiem gadiem, pat gadu desmitiem. Tieši tāpēc būtiska loma ir iekārtu apkopei. Savlaicīgi veikta iekārtu apkope nodrošina ne tikai nevainojamu darbību, bet arī paildzina to ekspluatācijas laiku.

Metos serviss ir gatavs uzņemties atbildību un gādāt par to, lai profesionālās virtuves iekārtas visā to ekspluatācijas laikā darbotos bez traucējumiem un kalpotu pēc iespējas ilgāk.

Mēs nodrošinām visa veida profesionālo virtuves iekārtu apkalpošanu un servisu: uzstādīšanu, montāžu, nodošanu ekspluatācijā, apkopi, diagnostiku un remontu, t.sk. rezerves daļu piegādi un nomaiņu. Apkalpojam klientus visā Latvijas teritorijā.

Mūsu centralizētajā noliktavā ir pieejams plašs rezerves daļu klāsts par izdevīgu cenu, bet Metos tehniskā atbalsta centrs Somijā nodrošina nepieciešamo rezerves daļu pieejamību vēl 10 gadus pēc iekārtas piegādes.

Metos rezerves daļu noliktavā Rīgā ir pieejamas arī citu virtuves iekārtu ražotāju rezerves daļas: Rational AG, Lainox, Bakeoff, Olis, Kromo, Wexiodisk, DIHR, Hallde, Friulinox, Polaris, Brema, Rendisk, Sinmag.

Metos serviss – pieredzējušu un zinošu profesionāļu komanda, kas sniegs tehnisko atbalstu un atradīs risinājumus pat vissarežģītākajās situācijās.

Metos servisa centrs nodrošina:

– informatīvo un tehnisko atbalstu;
– iekārtu uzstādīšanu un nodošanu ekspluatācijā;
– garantijas un pēc garantijas apkopi;
– periodiskos servisa darbus;
– rezerves un komplektējošo daļu piegādi un nomaiņu.

Sazināšanās ar Metos servisu ir vienkārša.

Lai sazinātos ar Metos servisu un pieteiktu pakalpojumu, izvēlies jebkuru no saziņas iespējām:

• zvanot uz tālruni 67 288 333 vai 29 471 678;
• nosūtot informāciju uz e-pastu: metos.latvia@metos.lv
• aizpildot servisa pakalpojumu pieteikumu šeit

E-pasts: metos.latvia@metos.lv

Servisa pakalpojumu cenrādis no 01.06.2022.

Kitchen Intelligence

Sazinies ar mums

Serviss
29 471 678
Tirdzniecība
67 288 333
e-pasts
metos.latvia@metos.lv

Tehniskais atbalsts un rezerves daļas

67 288 333 vai 29 471 678
no_pic

Servisa vadītājs

Ilja Krivko
Servisa vadītājs