Metos ir profesionālās virtuves aprīkojuma ražotājs un tirgotājs ar vairāk kā 90 gadu pieredzi. Mēs esam tirgus līderis Skandināvijas, Baltijas un Beniluksa valstīs un Eiropas vadošā virtuves iekārtu ražotāja Ali Group uzņēmums. Metos – tie ir apmēram 750 darbinieki deviņās valstīs.

 

Personāla apmācība

Personāla apmācība

Pēc iekārtu piegādes un to uzstādīšanas piedāvājam veikt individuālu apmācību personālam, kas ikdienā strādās ar iekārtām. Apmācību mērķis ir nodrošināt, lai klients pilnībā izmantotu iegādāto aprīkojumu. Efektīva, ekonomiska, droša un videi draudzīga profesionālā virtuve ir mūsu kopīgais mērķis. Universāls, mūsdienīgs un ērti lietojams Metos profesionālais virtuves aprīkojums paver jaunas iespējas kvalitatīvam un rentablam darbam profesionālajā virtuvē. Lai tā būtu ne tikai teorija, bet arī prakse, galvenā loma ir personāla kompetencei. Apmācības var organizēt paša klienta telpās vai Metos centrā.

 

Semināri

Organizējam atvērtas mācības ikvienam interesentam vai arī īpaši pielāgotus teorētiski praktiskus seminārus vai apmācības specifiskām klientu grupām Metos apmācību centrā Somijā, Latvijā vai citās Metos pārstāvniecībās Eiropā.

 

Video kā mācību palīglīdzeklis

Mēs esam sagatavojuši dažus noderīgus video par Metos iekārtu un aprīkojuma iespējām un izmantošanu. Mūsu video ir atrodami vietnē Vimeo www.vimeo.com/metos un YouTube www.youtube.com/user/MetosGroup

Izmanto Metos video kā palīglīdzekli savu zināšanu atkārtošanai vai papildināšanai.

 

Kitchen Intelligence

Sazinies ar mums

Tirdzniecība
67 288 333
Serviss
29 471 678
e-pasts
metos.latvia@metos.lv