Metos ir profesionālās virtuves aprīkojuma ražotājs un tirgotājs ar vairāk kā 90 gadu pieredzi. Mēs esam tirgus līderis Skandināvijas, Baltijas un Beniluksa valstīs un Eiropas vadošā virtuves iekārtu ražotāja Ali Group uzņēmums. Metos – tie ir apmēram 750 darbinieki deviņās valstīs.

 

Professional Kitchen Planner

Metos Professional Kitchen Planner

Metos profesionālā virtuves plānotāja aplikācija ir viegli lietojama, lai projektētu profesionālu virtuvi, kas vislabāk atbildīs jūsu vajadzībām. ‎

Aplikācijas bibliotēka satur 600 svarīgāko iekārtu simbolus, kuras ļauj vizualizēt virtuves vajadzībām nepieciešamo platību un izmaksas. Jūs varat strukturēt virtuves sienu konstrukcijas un aizpildīt vietu ar vēlamajām iekārtām un mēbelēm. Ieslēdzot 3D skatu, Jūs varat apskatīt izveidoto plānu no dažādiem rakursiem. Sagatavoto plānu var izprintēt un saglabāt to vēlākai rediģēšanai. Lai piekļūtu programmai, kas ir bezmaksas, lejupielādējiet to savā datorā no linka, kas ir dots zemāk. Aplikācija darbojas uz visiem personālajiem datoriem un Mac ierīcēm, izmantojot klaviatūru un peli.

Metos Professional Kitchen Planner needs Adobe AIR runtime to work.
Download Adobe AIR to your own computer from the link below.
Install Adobe AIR first, then Metos Professional Kitchen Planner application.

air_en
load_planner
KP_700

Lūdzu, ievērojiet, ka iekārtas simboli, kas tiek izmantoti programmā ir produktu modeļi, kas paredzēti plānošanai. Attēli, kas saistīti ar virtuves strukturālo dizainu un piedāvājumu, vienmēr tiek sagatavoti pamatojoties uz pašlaik pieejamajām iekārtām. Ja Jums ir nepieciešama palīdzība ar Jūsu projektu, tad Metos virtuves tehnologs – plānotājs vienmēr būs Jūsu rīcībā. Atsūtiet mums plānu un mēs Jums palīdzēsim ar detaļām un noteiksim izmaksas.