Metos ir profesionālās virtuves aprīkojuma ražotājs un tirgotājs ar vairāk kā 90 gadu pieredzi. Mēs esam tirgus līderis Skandināvijas, Baltijas un Beniluksa valstīs un Eiropas vadošā virtuves iekārtu ražotāja Ali Group uzņēmums. Metos – tie ir apmēram 750 darbinieki deviņās valstīs.

 

Par Metos

Metos virtuves ir vairāk nekā tikai inteliģenta virtuve

Metos ir profesionālās virtuves aprīkojuma ražotājs un tirgotājs ar 100 gadu pieredzi. Mēs esam tirgus līderis Skandināvijas, Baltijas un Beniluksa valstīs un Eiropas vadošā virtuves iekārtu ražotāja ALI GROUP uzņēmums. Metos – tie ir apmēram 750 darbinieki deviņās valstīs.

Metos apgalvo, ka Metos Kitchen Intelligence jeb Metos Inteliģence virtuvē ir vairāk kā inteliģenta virtuve, un tā ir patiesība! Uzņēmumam tas nozīmē profesionālās virtuves efektivitātes paaugstināšanu, kas balstīta uz klienta vēlmju izzināšanu, plānoto darbību izpratni un to ieviešanu dzīvē. Mēs cenšamies būt līderis savā darbības jomā, nodrošinot profesionālās virtuves ar visu nepieciešamo, lai sasniegtu maksimālo rezultātu. Metos attīstība balstās uz klienta vajadzību izzināšanu, kas saistīta ar biznesa vides un sekmīgas darbības nodrošināšanu. Kombinējot iegūtās zināšanas ar 100 gadu ilgu tehnoloģisko pieredzi, veidojas mūsdienīga izpratne par virtuvi kā vienotu dizaina un profesionālā aprīkojuma kopumu. Lai nodrošinātu uzņēmuma sekmīgu darbību, Metos produktu plašo sortimentu papildina profesionālās virtuves plānošanas, personāla apmācības un servisa pakalpojumi, piedāvājot mūsu klientiem visaptverošus un efektīvus risinājumus.

SIA Metos, kas Latvijā darbojas kopš 1992.gada, ir Somijas koncerna Metos Oy Ab profesionālo virtuves iekārtu ražošanas un tirdzniecības nodaļas meitas uzņēmums. Aizvadīto vairāk kā 25 gadu laikā esam pierādījuši sevi kā kvalitatīvu profesionālo virtuves iekārtu ražotāju un piegādātāju. Piedāvājam gan jaunas, gan lietotas profesionālās iekārtas restorāniem, kafejnīcām, bāriem, ēdnīcām, konditorejām un ceptuvēm. Mūsu piedāvāto preču klāstā ir gan profesionālās konditorejas krāsnis, konvekcijas krāsnis, picu krāsnis un raudzētavas, gan mikroviļņu krāsnis lietošanai sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos. Plašā klāstā pieejamas profesionālās trauku mazgājamās mašīnas, katlu mazgājamās iekārtas un tuneļveida iekārtas. Pie mums atradīsiet visu, kas nepieciešams profesionālās virtuves veiksmīgai darbībai.

Metos profesionālo virtuves iekārtu kvalitāti ir novērtējušas un aprīkojumu izvēlējušās tādas iestādes kā Valsts Kanceleja, Latvijas Banka, Finanšu Ministrija, Baldones vidusskola, Jelgavas amatu skola, Teikas vidusskola, Ukraiņu vidusskola, Rīgas 49.vidusskola, Pumpura pamatskola, Exupery starptautiskā skola Piņķos, viesnīcas: Baltic Beach Hotel, Albert Hotel, Eiropa Hotel, Maritim Park Hotel, Radisson SAS – Latvija, Elizabete, Daugava, restorāni: Lido, Nokroko, Nomeda, 3 pavāru restorāns, Rudzons, Vēl vairāk saules, Sushi Point, Čili Pica, Rozengrāls, Baltic Restaurant Latvia, Lage Ko, kā arī Mārtiņa Beķereja, Junge, Reatons MC2, Maxima, Stockmann, Elvi grupa, Skrundas Muiža, Bīriņu Pils, slimnīca Gaiļezers, Nacionālās Rehabilitācijas Centri “Vaivari” un “Mežciems”, Pestīšanas armija, Wess Autocentrs un daudzi citi.