Metos ir profesionālās virtuves aprīkojuma ražotājs un tirgotājs ar vairāk kā 90 gadu pieredzi. Mēs esam tirgus līderis Skandināvijas, Baltijas un Beniluksa valstīs un Eiropas vadošā virtuves iekārtu ražotāja Ali Group uzņēmums. Metos – tie ir apmēram 750 darbinieki deviņās valstīs.

 

Virtuves plānošana

Mēs palīdzēsim izstrādāt jaunus risinājumus Jūsu profesionālajai virtuvei.

Virtuves plānošana

Uzticiet savas virtuves plānošanu mūsu speciālistiem, kas palīdzēs izstrādāt jaunus risinājumus Jūsu profesionālajai virtuvei.

Mājīga kafejnīca, sava konditoreja vai glauns restorāns – mēs palīdzēsim realizēt Jūsu sapni par profesionālu virtuvi: izstrādāsim virtuves iekārtu izvietojuma plānu un uzstādīšanas rasējumus, kā arī palīdzēsim aprēķināt izmaksas un sagatavot nepieciešamo iekārtu sarakstu. Vari mums uzticēt ne tikai jaunas profesionālās virtuves plāna izstrādi, bet arī esošās virtuves atjaunošanu. Visus projektus izstrādājam ciešā sadarbībā ar klientu, ņemot vērā katras virtuves specifiskos uzdevumus.

Katra klienta vēlmes un vajadzības ir tas, kas nosaka virtuves pamatīpašības. Mēs piemeklējam iekārtas dažādiem virtuves darba procesiem. Laukuma pareiza nomērīšana un virtuves aprīkojuma atbilstošs izvietojums samazina nevajadzīgus ieguldījumus un uzlabo virtuves ikdienas darbu. Metos komanda ir uzticams partneris ar ilggadēju pieredzi visos profesionālās virtuves tapšanas posmos: sākot ar plānošanu un beidzot ar projekta realizēšanu. Izvēloties Metos, Jūs ietaupīsiet gan laiku, gan naudu! Sazinies ar mums un piesakies konsultācijai.

 

Simbolu bibliotēka

Simbolu bibliotēkā, kas domāta CAD lietotājiem, ietilpst iekārtas, kuras ir iekļautas katalogā un ir pieejamas Metos mājaslapā.

Simbolu bibliotēka

Kitchen Intelligence

Sazinies ar mums

Tirdzniecība
67 288 333
Serviss
29 471 678
e-pasts
metos.latvia@metos.lv

Virtuves plānošana

Metos komanda ir uzticams partneris visos profesionālās virtuves tapšanas posmos: sākot ar plānošanu un beidzot ar projekta realizēšanu.
no_pic

T. 67288333
jekaterina.vascenkova@metos.lv

Jekaterina Vaščenkova
Tehnologs - plānotājs