Metos ir profesionālās virtuves aprīkojuma ražotājs un tirgotājs ar vairāk kā 90 gadu pieredzi. Mēs esam tirgus līderis Skandināvijas, Baltijas un Beniluksa valstīs un Eiropas vadošā virtuves iekārtu ražotāja Ali Group uzņēmums. Metos – tie ir apmēram 750 darbinieki deviņās valstīs.

Datu privātuma aizsardzības principi

 

Mums ir svarīgs mūsu klientu privātums. Visi personas dati un citi dati, kas iegūti Metos mājaslapas apmeklējuma vai pakalpojumu sniegšanas laikā, vienmēr tiek apstrādāti un aizsargāti pēc iespējas drošākā veidā atbilstoši spēkā esošajai likumdošanai.

Šī informācija paskaidro, kā un kādā nolūkā mēs iegūstam, apstrādājam un aizsargājam Jūsu datus ikreiz, kad Jūs apmeklējat mūsu mājaslapu vai izmantojat mūsu pakalpojumus.

Sniedzot mums savus datus, apmeklējot mūsu mājaslapu vai izmantojot mūsu pakalpojumus citā veidā, Jūs piekrītat, ka Jūsu sniegtie dati tiks apstrādāti saskaņā ar šiem datu aizsardzības un datu apstrādes principiem.

Sīkdatnes (cookies), to izmantošana

Mēs izmantojam sīkdatnes, kas nodrošina mūsu mājaslapas plašākas izmantošanas iespējas. Apmeklējot mūsu mājaslapu vai izmantojot mūsu pakalpojumus citā veidā, mēs vai mūsu ārpakalpojumu sniedzēji un partneri uz Jūsu datoru var sūtīt sīkdatnes, lai uzlabotu un attīstītu Jūsu tiešsaistes pieredzi.

Sīkdatnes ir sīkas teksta datnes, kas iegūst dažādu tehnisko informāciju par lietotāja datoru, pārlūka programmām un veiktajām darbībām (piemēram, pārlūkošanas vēsturi, mājaslapas apmeklējumu biežumu u.tml.). Sīkdatnes var uzskatīt par veidu, kā interneta vietne iegūst informāciju, kas tai ļauj atpazīt lietotāju un atbilstoši reaģēt. Ar sīkdatnēm var identificēt regulāros apmeklētājus, personalizēt ielogošanos un pārlūkošanas pieredzi, novērtēt un analizēt lietotāju pieredzi un citu statistiku. Turklāt vietnei ir iespēja izmantot dažādus izsekošanas un analīzes rīkus, kas vāc datus vai analizē un izvērtē, piemēram, vietnes lietošanas vai komunikācijas efektivitāti, t.i., cik lielā mērā reklāma un cita informācija sasniedz mūsu lietotājus. Dati, kas glabājas sīkdatnēs un citos izsekošanas un analīzes rīkos, ir anonīmi un nesatur personisku informāciju. Iepriekš aprakstītajā veidā mēs varam pastāvīgi uzlabot un attīstīt mūsu pakalpojumus. Sīkdatnes vai citas līdzīgas tehnoloģijas nevar kaitēt Jūsu datoram vai failiem.

Jūs varat atteikties no sīkdatņu izmantošanas, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus izvēlnēs “Tools” vai “Options”. Ņemot vērā, ka sīkdatnes ir nepieciešamas, lai nodrošinātu kādus no mūsu pakalpojumiem vai vietnes elementiem, to atspējošanas gadījumā tiks samazinātas Metos mājaslapas un pakalpojumu izmantošanas iespējas.

Datu apstrādātājs un reģistra nosaukums

SIA Metos (reģ. Nr. 40003079460), Dricānu iela 2, Rīga LV-1019, Latvija (tālrunis: 67288333).
SIA Metos (turpmāk tekstā – Metos) klientu reģistrs.

Reģistrācijas nolūks

Metos klientu reģistrs ietver informāciju par savstarpēji veiktajiem darījumiem starp Metos un Metos klientiem, kā arī visu informāciju par savstarpējo komunikāciju. Bez tam reģistrā ietvertā informācija var tikt apvienota ar citos reģistros pieejamo informāciju. Attiecībā uz pirkumiem internetā, Metos klientu reģistrā var tikt iekļauti dati, kurus klients pats ir iesniedzis.

Visi personas dati tiek apstrādāti, ievērojot spēkā esošo likumdošanu. Dati var tikt kombinēti statistiski un izmantoti darbību pilnveidošanai un attīstībai. Reģistra dati var tikt izmantoti, lai nodrošinātu e-veikala pakalpojumu sniegšanu, nosūtītu Metos mārketinga materiālus, turpmāk sazinātos ar klientu un lai analizētu, attīstītu un pilnveidotu mūsu pakalpojumus.

Klientam ir tiesības aizliegt izmantot savus datus iepriekš minētajiem mērķiem. Klients var atteikties no mārketinga paziņojumu saņemšanas, informējot par to Metos, izmantojot e-pasta adresi: metos.latvia@metos.lv .

Reģistrācijas dati

Personas datu reģistrā ietverta šāda informācija:
• uzņēmuma/iestādes, kuru persona pārstāv, nosaukums;
• personas vārds, uzvārds un ieņemamais amats;
• e-pasta adrese;
• pasta adrese;
• tālruņa numurs;
• informācija saistībā ar konkursa piedāvājumiem vai pasūtījumiem;
• cita informācija, ko klients ir sniedzis un kas attiecas uz klientu attiecību pārvaldīšanu.

Reģistrēto datu drošība

Reģistrētie dati atrodas uz droša Metos servera un tiem var piekļūt tikai tās personas, kurām ir Metos iekšējā tīkla (Metos intraneta) lietotāja tiesības. Mēs nodrošinām, ka bez Jūsu piekrišanas Jūsu personīgā informācija netiks izpausta trešajām personām, izņemot likumā noteiktajos gadījumos (piemēram, uzraudzības iestādēm vai tiesībsargājošām iestādēm pēc to oficiāla pieprasījuma). Klients piekrīt, ka personas dati tādā apjomā, kādā tie nepieciešami Klienta pasūtījuma izpildei, tiek nodoti Pārdevēja partneriem, kas nodrošina Metos e-veikala preču piegādi un pakalpojumu sniegšanu.

Metos var apmainīties ar informāciju tādā apmērā, kā to pieļauj tiesību akti, ar citiem grupas uzņēmumiem un pilnvarot ārpakalpojumu sniedzēju datu apstrādei Metos vārdā. Klientam ir tiesības pieprasīt piekļuvi savai informācijai un veikt tajā nepieciešamos labojumus.

Datu nosūtīšana starp klientu un Metos notiek šifrētā veidā, izmantojot SSL (Secure Sockets Layer) datu pārraides protokolu. Datu pārsūtīšanas laikā visa pārsūtāmā informācija tiek šifrēta. Personas dati tiek papildus aizsargāti ar kopējiem tehniskiem un administratīviem drošības pasākumiem, nodrošinot aizsardzību pret iespējamu ļaunprātīgu izmantošanu un citām neatļautām darbībam. Mūsu sistēma ir aizsargāta ar ugunsmūri un paroli. Reģistrētos personas datus apstrādā tikai speciāli tam apmācīti Metos darbinieki.