Metos ir profesionālās virtuves aprīkojuma ražotājs un tirgotājs ar vairāk kā 90 gadu pieredzi. Mēs esam tirgus līderis Skandināvijas, Baltijas un Beniluksa valstīs un Eiropas vadošā virtuves iekārtu ražotāja Ali Group uzņēmums. Metos – tie ir apmēram 750 darbinieki deviņās valstīs.

 

Uzņēmums

Metos piedāvā pilnu servisu profesionālajām virtuvēm

Metos piedāvā pilnu servisu profesionālajām virtuvēm

Metos ir profesionālās virtuves aprīkojuma ražotājs un tirgotājs ar vairāk kā 90 gadu pieredzi. Mēs esam tirgus līderis Skandināvijas, Baltijas un Beniluksa valstīs un Eiropas vadošā virtuves iekārtu ražotāja ALI GROUP uzņēmums. Metos – tie ir apmēram 750 darbinieki deviņās valstīs.

Metos galvenais birojs, ražotne un Metos mācību centrs atrodas Keravā (Somija). Metos ražotnes atrodas arī Sorsakoski un Leppävirta (Somijā) un Tallinā (Igaunijā). Metos piedāvā visaptverošus profesionālas virtuves iekārtu pakalpojumus Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Nīderlandē un Beļģijā.

Apvienojumā ar Metos zīmolu Kitchen Intelligence norāda uz mūsu centieniem palielināt profesionālo virtuvju veiktspēju. Papildus visaptverošam virtuves aprīkojuma klāstam mēs saviem klientiem piedāvājam visplašāko pakalpojumu klāstu, kas ietver virtuves projektēšanu un plāna izstrādi, iekārtu piegādi un uzstādīšanu, personāla apmācību un iekārtu servisu.