content/metos_render1.jpgVirtuves plānošana

Mājīga kafejnīca, sava konditoreja vai glauns restorāns - mēs palīdzēsim realizēt Jūsu sapni par profesionālu virtuvi: izstrādāsim virtuves iekārtu izvietojuma plānu un uzstādīšanas rasējumus, kā arī palīdzēsim aprēķināt izmaksas un sagatavot nepieciešamo iekārtu sarakstu. Vari mums uzticēt ne tikai jaunas profesionālās virtuves plāna izstrādi, bet arī esošās virtuves atjaunošanu. Visus projektus izstrādājam ciešā sadarbībā ar klientu, ņemot vērā katras virtuves specifiskos uzdevumus.

 

Katra klienta vēlmes un vajadzības ir tas, kas nosaka virtuves pamatīpašības. Mēs piemeklējam iekārtas dažādiem virtuves darba procesiem. Laukuma pareiza nomērīšana un virtuves aprīkojuma atbilstošs izvietojums samazina nevajadzīgus ieguldījumus un uzlabo virtuves ikdienas darbu. Metos komanda ir uzticams partneris visos profesionālās virtuves tapšanas posmos: sākot ar plānošanu un beidzot ar projekta realizēšanu. 

Izvēloties Metos, Jūs ietaupīsiet gan laiku, gan naudu! 

 

Simbolu bibliotēkā

Simbolu bibliotēkā, kas domāta CAD lietotājiem, ietilpst iekārtas, kuras ir iekļautas katalogā un ir pieejamas Metos mājaslapā.

 

 

Simbolu bibliotēkā

 

 

 

 

content/metos_designers.jpg