Metos virtuves ir vairāk nekā tikai inteliģenta virtuve

 

Metos apgalvo, ka Metos Kitchen Intelligence jeb Metos Inteliģence virtuvē ir vairāk kā inteliģenta virtuve, un tā ir patiesība! Uzņēmumam tas nozīmē profesionālās virtuves efektivitātes paaugstināšanu, kas balstīta uz klienta vēlmju izzināšanu, plānoto darbību izpratni un to ieviešanu dzīvē. Mēs cenšamies būt līderis savā darbības jomā, nodrošinot profesionālās virtuves ar visu nepieciešamo, lai sasniegtu maksimālo rezultātu. Metos attīstība balstās uz klienta vajadzību izzināšanu, kas saistīta ar biznesa vides un sekmīgas darbības nodrošināšanu. Kombinējot iegūtās zināšanas ar vairāk kā 90 gadu ilgu tehnoloģisko pieredzi, veidojas mūsdienīga izpratne par virtuvi kā vienotu dizaina un profesionālā aprīkojuma kopumu. Lai nodrošinātu uzņēmuma sekmīgu darbību, Metos produktu plašo sortimentu papildina profesionālās virtuves plānošanas, personāla apmācības un servisa pakalpojumi, piedāvājot mūsu klientiem visaptverošus un efektīvus risinājumus.

 

Metos - Skandināvijas, Baltijas un Beniluksa valstu tirgus līderis, viens no vadošajiem profesionālās virtuves iekārtu ražotājiem Eiropā, bet Metos Marine apgādā ar profesionālo aprīkojumu kuģu virtuves visā pasaulē. Metos ir autonoma biznesa grupa itāļu ALI GROUP (viens no pasaulē vadošajiem pārtikas rūpniecības aprīkojuma piegādātājiem) sastāvā. 

 

SIA Metos, kas Latvijā darbojas kopš 1992.gada, ir Somijas koncerna Metos Oy Ab profesionālo virtuves iekārtu ražošanas un tirdzniecības nodaļas meitas uzņēmums. Aizvadīto vairāk kā 25 gadu laikā esam pierādījuši sevi kā kvalitatīvu profesionālo virtuves iekārtu ražotāju un piegādātāju. Piedāvājam gan jaunas, gan lietotas profesionālās iekārtas restorāniem, kafejnīcām, bāriem, ēdnīcām, konditorejām un ceptuvēm. Mūsu piedāvāto preču klāstā ir gan profesionālās konditorejas krāsnis, konvekcijas krāsnis, picu krāsnis un raudzētavas, gan mikroviļņu krāsnis lietošanai sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos. Plašā klāstā pieejamas profesionālās trauku mazgājamās mašīnas, katlu mazgājamās iekārtas un tuneļveida iekārtas. Pie mums atradīsiet visu, kas nepieciešams profesionālās virtuves veiksmīgai darbībai.

 

Metos profesionālo virtuves iekārtu kvalitāti ir novērtējušas un aprīkojumu izvēlējušās tādas iestādes kā Valsts Kanceleja, Latvijas Banka, Finanšu Ministrija, Baldones vidusskola, Jelgavas amatu skola, Teikas vidusskola, Ukraiņu vidusskola, Rīgas 49.vidusskola, Pumpura pamatskola, viesnīcas: Baltic Beach Hotel, Albert Hotel, Eiropa Hotel, Hotel Valdemārs, Maritim Park Hotel, Radisson SAS - Latvija, Elizabete, Daugava, restorāni: Lido, Nokroko, Nomeda, 3 pavāru restorāns, Rudzons, Vēl vairāk saules, Da Da, Sushi Point, Čili Pica, Vanilla, Red Fred, Rozengrāls, Baltic Restaurant Latvia, Lage Ko, Harry Morgan, Eiropica, Nekādu Problēmu, kā arī Mārtiņa Beķereja, Junge, Reatons MC2, Maxima, Stockmann, Elvi grupa, Skrundas Muiža, Bīriņu Pils, slimnīca Gaiļezers, Nacionālās Rehabilitācijas Centri “Vaivari” un “Mežciems”, Pestīšanas armija, Wess Autocentrs un daudzi citi.