Metos virtuves inteliģence ir vairāk nekā tikai inteliģenta virtuve

 

Metos apgalvo, ka Metos Kitchen Intelligence jeb Metos Inteliģence virtuvē ir vairāk kā inteliģenta virtuve, un tā ir patiesība! Kompānijai tas nozīmē profesionālas virtuves efektivitātes paaugstināšanu, kas balstīta uz klienta vēlmju izzināšanu, plānoto darbību izpratni un realizēšanu dzīvē. Mēs cenšamies būt līderis savā biznesa jomā, nodrošinot profesionālās virtuves ar visu nepieciešamo, lai sasniegtu maksimālu rezultātu. Mūsu attīstība balstās uz klienta vajadzību izzināšanu, kas saistīta ar biznesa vides un sekmīgas darbības nodrošināšanu. Kombinējot iegūtās zināšanas ar vairāk kā 90 gadu tehnoloģisko pieredzi, veidojas mūsdienīga izpratne par virtuvi kā vienotu dizaina un profesionālā aprīkojuma kopumu. Lai nodrošinātu uzņēmuma sekmīgu darbību, mūsu plašo produktu sortimentu papildina virtuves plānošanas, personāla apmācības un servisa pakalpojumi, kas piedāvā mūsu klientiem visaptverošus un efektīvus risinājumus.

 

Metos ir Skandināvijas, Baltijas un Beniluksa valstu tirgus līderis, kā arī viena no vadošajām kompānijām Eiropā, bet Metos Marine apgādā ar aprīkojumu kuģu virtuves visā pasaulē. Metos ir autonoma biznesa grupa itāļu ALI grupas sastāvā, kas ir viena no vadošajām pārtikas rūpniecības aprīkojuma piegādātājām pasaulē. Metos SIA ir Somijas koncerna Metos Oy Ab profesionālo virtuves iekārtu ražošanas un tirdzniecības nodaļas meitas firma Latvijā.

 

Metos SIA Latvijā darbojas kopš 1992.gada un aizvadīto vairāk kā 20 gadu laikā pierādījusi sevi kā kvalitatīvu profesionālo virtuves iekārtu ražotāju un piegādātāju.

 

Kompānijas Metos profesionālo virtuves iekārtu kvalitāti novērtējušas un aprīkojumu izvēlējušās - Valsts Kanceleja, Latvijas Banka, Finanšu Ministrija, Baldones vidusskola, Jelgavas amatu skola, Teikas vidusskola, Ukraiņu vidusskola, 49.vidusskola, Pumpura pamatskola, viesnīcas Maritim Park Hotel, Radisson SAS - Latvija, Elizabete, Daugava, viesnīcas Baltic Beach Hotel, Albert Hotel, Eiropa Hotel, Hotel Valdemārs, Lido, Se la Vie, Nokroko, Nomeda, 3 pavāru restorāns, Rudzons, Vēl vairāk saules, Da Da, Sushi Point, Čili Pica, Vanilla, Red Fred, Rozengrāls, Baltic Restaurant Latvia, Lago Ko, Harry Morgan, Eiropica, Nekādu Problēmu, Mārtiņa Beķereja, Junge.LV. Reatons MC2, Maxima, Stockmann, Elvi grupa, Skrundas Muiža, Bīriņu Pils, slimnīca Gaiļezers, Nacionālās Rehabilitācijas Centri “Vaivari” un “Mežciems”, Pestīšanas armija, Wess Autocentrs un daudzi citi.