Metos ir profesionālās virtuves aprīkojuma ražotājs un tirgotājs ar vairāk kā 90 gadu pieredzi. Mēs esam tirgus līderis Skandināvijas, Baltijas un Beniluksa valstīs un Eiropas vadošā virtuves iekārtu ražotāja Ali Group uzņēmums. Metos – tie ir apmēram 750 darbinieki deviņās valstīs.

Metos Teatro 1FOC1200-900 L

Tik pat svarīga, kā produkta kvalitāte, ir arī produkta pasniegšana. Metos Teatro aukstuma vitrīnas ir pielāgotas tam, lai produkts pircējiem būtu apskatāms tā, lai tiktu izceltas tā labākās īpašības.

Metos Teatro ir mūsdienīga aukstuma vitrīna, kas izceļ produktu un padara to vieglāk pārdodamu. Spilgtais LED apgaismojums ir vienmērīgi sadalīts pa visu vitrīnu un labi apgaismo un paspilgtina produkta krāsu, kā arī padara to pievilcīgāku. Vitrīnas augstums ir pielāgots ne tikai tam, lai produkts būtu viegli saskatāms, bet arī saziņa starp pārdevēju un klientu nebūtu apgrūtināta. Pateicoties slīpajai aizmugurei, pārdevējs var viegli aizsniegt produktus arī no priekšpuses. Pārdošanas produktus var novietot arī uz vitrīnas augšējās virsmas.

Vitrīnā ir iespēja aukstumā uzglabāt arī papildus preces. Apakšā ir iestrādāts GN1/1 izmēra ledusskapis un 2 GN1/1 – 150 aukstuma atvilktnes. Vitrīnā ir regulējams ventilators. Temperatūras diapazons ir regulējams starp +4°C un +8°C. Ledusskapja un atvilktņu uzglabāšanas temperatūra ir +5°C. Preces izvietošanas zona ir 530 x 1180 mm, kas nozīmē, ka izmēri atbilst 3 x GN1/1. Izvietojamās zonas augstums ir 90 cm no zemes. Produktu izvietojamajā zonā ir zema nerūsējošā tērauda aizsargmala, kas neļauj novietot produktus tieši virsū gaisa plūsmai. Vitrīnu var novietot rindā ar citām, kā arī lietot vienu pašu. Ja vitrīna tiek lietota atsevišķi, iesakām klāt pasūtīt arī pret – spērienu plāksnes. Vitrīnas caurskatāmā daļā ir veidota no 6mm bieza stikla, bet pārējais ir veidots no nerūsējošā tērauda.

Metos piedāvā Metos Teatro vitrīnu piegādi, uzstādīšanu un apkopi Baltijā un Skandināvijas valstīs.