Metos ir profesionālās virtuves aprīkojuma ražotājs un tirgotājs ar vairāk kā 90 gadu pieredzi. Mēs esam tirgus līderis Skandināvijas, Baltijas un Beniluksa valstīs un Eiropas vadošā virtuves iekārtu ražotāja Ali Group uzņēmums. Metos – tie ir apmēram 750 darbinieki deviņās valstīs.

Marana forni

Picas ir kļuvušas par ātru un ērtu veidu, kā paēst ar baudu. Ja tu esi īsts gardēdis un alksti pēc kvalitātes, garšas un izsmalcinātām vērtībām, tad kāpēc gan neizvēlēties pašu labāko? Uz atklātas uguns picas:

  • Tiek pagatavotas daudz ātrāk
  • Pateicoties vienmērīgajam karstumam uzlabojas to garša
  • Ātri cepot, sastāvdaļas nezaudē savas uzturvērtības

Marana Forni ir vadošais tirgus līderis picas krāsnīs ar atklātu uguni. Tagad pēc pasūtījuma ir pieejami oriģināli Neapoliešu tipa, AVPN sertificēti modeļi, kā arī modeļi ar rotējošu režģi.

Ir pieejamas gan gāzes, gan malkas krāsns modeļi, un darbības princips var tikt mainīts.

Marana unikālā preču zīme ir Rotoforno SU & GIU modeļi ar rotējošu režģi un trīs dažādos augstumos regulējamu resti. Tas garantē optimālāko pagatavošanas veidu neatkarīgi no picas veida un lieluma.

Krāsns ietilpība ir vienlaikus 4-12 picas (35cm). Katra krāsns ir unikāla un pielāgota klienta vajadzībām.

Gan rūpnīcā sakomplektētām, gan uz vietas montējamām krāsnīm piegādāšanas laiks ir 6 nedēļas.

Metos ir oficiālais Marana Forni picas krāšņu izplatītājs Baltijā un Skandivānijas valstīs un piedāvā iekārtu piegādi, uzstādīšanu, kā arī apkopi.

Iepazīsties tuvāk ar Marana Forni – https://www.maranaforni.it/eng/