Metos ir profesionālās virtuves aprīkojuma ražotājs un tirgotājs ar vairāk kā 90 gadu pieredzi. Mēs esam tirgus līderis Skandināvijas, Baltijas un Beniluksa valstīs un Eiropas vadošā virtuves iekārtu ražotāja Ali Group uzņēmums. Metos – tie ir apmēram 750 darbinieki deviņās valstīs.

Iepazīstinām ar Metos Merrychef

Metos vēlas apkalpot savus klientus vislabākajā iespējamajā veidā. Tāpēc mēs esam paplašinājuši savu produktu klāstu ar augstas kvalitātes Merrychef turbo cepeškrāsnīm , kas ir labākās tirgū.

– ” Merrychef turbo krāsnis ir labākās tirgū. Mūsu klienti šo cepeškrāsni labi pazīst un tās popularitāte runā pati par sevi ” saka produktu grupas vadītājs Tobias Heiskanens.

Kas padara Merrychef par labāko turbo cepeškrāsni? Tam ir vairāki iemesli. Kompaktā cepeškrāsns aizņem maz vietas, tāpēc tā labi iederas katrā virtuvē. Tā ir droša lietotājam, jo tās ārējā virsma paliek vēsa. Turklāt virs cepeškrāsns nav nepieciešams ventilācijas pārsegs.

Stilīgā cepeškrāsns ir ideāli piemērota ātrai gatavošanai, cepšanai, grilēšanai un sildīšanai. Grauzdiņus, konditorejas izstrādājumus, dārzeņus, zivis, gaļu… ikvienu no tiem var viegli un ātri pagatavot ar šo daudzfunkcionālo krāsni. Izmantojot dažādās krāsās apzīmētās paplātes, varat pagatavot daudzpusīgus ēdienus, sākot ar omleti.

” Turbo cepeškrāsnī tiek izmantota trīs sildīšanas paņēmienu kombinācija – recirkulācijas gaiss, mērķtiecīgs cepšanas karstums un mikroviļņu krāsns, tādējādi padarot šo cepeškrāsni ļoti efektīvu, ” stāsta Tobias.

Ātrākā turbo cepeškrāsns tirgū un vienlaikus mazākā

Turbo cepeškrāsnij ir vairākas īpašības, kas padara to populāru. Pirmkārt, tā ir ļoti ātra. Pat pamatmodelis gatavo desmit reizes ātrāk nekā tradicionālā cepeškrāsns. Kompaktais izmērs palīdz ietaupīt vietu virtuvē, ērto un stilīgo cepeškrāsni var novietot pat uz letes. Turklāt jaudīgā cepeškrāsns ietaupa enerģiju un tādējādi rada ietaupījumus.

Iespējams, vissvarīgāko īpašību var atrast pie zīmola īpašnieka Welbilt un viņu kvalitātes kontroles un nepārtrauktas attīstības principa. Tādējādi tie nodrošina vislabākās iespējamās cepeškrāsns īpašības tagad un nākotnē.

” Pērkot Merrychef, Jūs iegādājaties ne tikai cepeškrāsni, bet arī visas Welbilt zināšanas un vēlmi nepārtraukti attīstīt labāko produktu tirgū. Katra cepeškrāsns pirms nodošanas ekspluatācijā tiek testēta. Lai nodrošinātu augstu kvalitāti un uzticamību, cepeškrāsnis iziet plašu tehnisko produkta pārbaudi un gatavošanas testu”, uzsver Tobiass.

Krāsns lieliski piemērota kafejnīcām, viesnīcām, degvielas uzpildes stacijām, kioskiem, pārtikas veikalu virtuvēm, ātrās ēdināšanas restorāniem un visām citām vietām, kur nepieciešama ātra uzsildīšana un vienkārša gatavošana.

Metos un Welbilt sadarbība

Merrychef zīmols pieder Welbilt. Metos kopš 2004. gada ir daļa no plašās Ali grupas, kurai pieder arī Welbilt. Metos un Welbilt kopā veido daļu no pasaulē lielākā profesionālo virtuvju ražotāja.

Attēla teksts: Welbilt pārstāvji martā apmeklēja Metos centru. No kreisās Welbilt pārstāvis Paul Patel, pa vidu Metos produktu vadības vadītājs Tobias Heiskanen un no labās Merrychef produktu direktors Adam Sajjad.

” No klientu viedokļa tas ir milzīgs ieguvums, jo tas nodrošina, ka klienta vēlmes tiks ņemtas vērā vispusīgi,” rezumē Tobiass.

Praksē sadarbība ar Merrychef klientam izpaužas tādējādi, ka turbo krāsns rezerves daļas, tehniskais atbalsts un apmācības ir pieejama ar Metos starpniecību, kā arī Metos piedāvā augstas kvalitātes apkopes pakalpojumus.

Turbokrāsns paneļi arī ir izgatavoti ņemot vērā sadarbības pamanāmību. Tāpēc pat uz paneļa ir uzraksts “Metos by Merrychef”.

”Mēs esam ļoti priecīgi par sadarbības labo sākumu,” priecājas Tobiass.

Interesē? Jautājiet vairāk mūsu pārdošanas personālam!