Metos ir profesionālās virtuves aprīkojuma ražotājs un tirgotājs ar vairāk kā 90 gadu pieredzi. Mēs esam tirgus līderis Skandināvijas, Baltijas un Beniluksa valstīs un Eiropas vadošā virtuves iekārtu ražotāja Ali Group uzņēmums. Metos – tie ir apmēram 750 darbinieki deviņās valstīs.

Metos 2022. gadā svin 100 gadu jubileju

Metalliteos Oy tika dibināts 1922.gada pavasarī un kompānijas izvirzītais mērķis bija “veikt visa veida metālapstrādi Helsinku pilsētā ar iespēju paplašināt tā darbību uz citām Somijas daļām”. Metos preču zīme tika ieviesta 1940. gados.

Jau 20. gadsimtā mēs darinājām metāla izstrādājumus no jauna materiāla – nerūsējošā tērauda. Pirmie nerūsējošā tērauda katli tika izgatavoti 1931. gadā Paimio sanatorijai.

Šodien Metos joprojām ir metālapstrādes uzņēmums, kas ražo profesionālas virtuves iekārtas savā rūpnīcā Ahjo Keravā un mēbeles Sorakoski  Leppävirta. Metos ir izveidojis valsts mēroga tirdzniecības un servisa organizāciju, kas specializējas nokomplektētu virtuvju piegādē. Līdztekus mūsu pašu produkcijai, pārdošanā iekļautas arī profesinālas virtuves iekārtas un aksesuāri no starptautiskiem vadošajiem uzņēmumiem.

Gadu gaitā Metos ir paplašinājies arī uz ārvalstīm, izveidojot meitasuzņēmumus Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Beļģijā un Nīderlandē. Turklāt Metos Marine un rūpnīcas aprīkojuma eksports no galvenās pārvaldes Keravā darbojas globāli.

Kopš Somijas neatkarības pirmsākumiem, Metos ir veicinājis valsts pārtikas piegādes attīstību un organizēšanu. Piedzīvota skolu ēdnīcu un ēdināšanas parādīšanās, kā arī restorānu nozares evolūcija un paplašināšanās.

Šodienas Metos izcilā servisa pamatā ir gadu desmitiem ilgā sadarbība ar klientiem. Mūsu dizainētās virtuves ietver funkcionalitātes apvienošanu ar ergonomisku darba vidi. Lielā preču izvēle nodrošina klientu konkurētspēju arī nākotnē. Iekārtām izsniegtā pamācība palīdz gūt vēlamo rezultātu no brīža, kad sāksiet darboties savā virtuvē. Mūsu servisu tīkls garantē mūža garu garantiju jūsu virtuvei.

Mūsdienās pilnībā nokomplektētu produktu piegāde ir vislabākais un atbildīgākais veids, kā piegādāt gan virtuves, gan individuālas iekārtas. Mēs pārstrādājam iesaiņojuma materiālu un vecās iekārtas, no kurām savāktā nerūsējošā tērauda mūža ilgums ir gandrīz bezlimita. Tas būs atrodams mūsu virtuvēs tādā vai citādā formā arī vēl pēc 100 gadiem.